Sonda

Twoja ulubiona marka?

Wyniki

Loading ... Loading ...
Motoryzacja
    Kto z nas wyobraża sobie dzisiejszy świat bez samochodów... Największe koncerny motoryzacyjne prześcigają się w udoskonaleniach aut z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Wszystko to za niebagatelne pieniądze i w przypadku tych najnowszych "zabawek" - nie na każdą kieszeń. Jednak wraz ze wzrostem konkurencji w dziedzinie motoryzacji rośnie również popyt na auta, a co za tym idzie z czasem także spadają ceny, ponieważ to co jest na czasie dzisiaj, jutro już może być wynalazkiem z przeszłości. Obecnie na rynku mamy do wyboru wiele różnych marek samochodów w różnych kategoriach. Każdy wybiera sam na co go stać, co mu się podoba i czym chce jeździć na co dzień. Jeśli chodzi o niezawodność i awaryjność tych nowych aut, powiedzmy produkowanych po roku 2000, to nie do końca można powiedzieć, że postęp technologiczny pozytywnie wpływa na wszystkie aspekty. Decyduje o tym właśnie fakt skupienia się na nowych rozwiązaniach, dążenie do coraz większej wielofunkcyjności auta, a to wszystko odbija się na tym co teoretycznie powinno być najważniejsza, czyli fakt, że auto powinno zawsze zawieźć kierowcę bezpiecznie do celu.
    Weźmy przykładowo takiego Mercedesa "beczkę", które do dziś poruszają się po naszych drogach. Auta te potrafią dokonać rzeczy niebywałych, a mianowicie przejechać ponad milion kilometrów i do tego wcale nie potrzebują być nafaszerowane elektroniką oraz innymi dodatkowymi systemami, kamerami, nawigacjami, itp. . Wystarczy, że posiadają solidny silnik i sukces gwarantowany. A czy ktoś z nas wyobraża sobie, że auto powiedzmy z 2005 rocznika, obładowane różnymi systemami, drogie w eksploatacji da radę wytrzymać jeszcze kilkadziesiąt lat? Trochę niestety trudno w to uwierzyć, ale to .. Teraz bardziej wszystko się skupia na tym, aby komputer myślał za człowieka. Nie pomyślał tylko nikt nad podstawową kwestią: jeśli elektronika zawiedzie (a nie ma rzeczy niezawodnych) to niestety bez ingerencji człowieka komputer się nie naprawi i nie zadziała. Nie neguję technologii i nowoczesności w dziedzinie motoryzacji, bo sam chętnie bym nabył "cacko", które świetnie się prowadzi i jest niezawodne. Życzyłbym sobie jednak, aby było jak najbardziej niezawodne, niedrogie i tanie w eksploatacji. I mam nadzieję, że stanie się to powszechne. Pamiętajmy więc przy wyborze auta, żeby zwracać uwagę na to co najważniejsze, a więc niezawodność, tanie części. A tak naprawdę i tak wszyscy wiemy, że kupno auta jest jak przyszłość - nieznana i nieodkryta. Życzę więc powodzenia i pozdrawiam wszystkich kierowców.

Samochody

Temat samochodów na pewno będzie każdemu znany i na pewno każdy w jakimś stopniu będzie mógł się tym wszystkim zainteresować. Nie ma z tym problemów i nie ma z tym kłopotów. Spokojnie na wszystko znajdziemy w tym swoje opcje. Nie ma w tym nic złego, ponieważ z samochodów na spokojnie może korzystać każdy. Trzeba tylko mieć ochotę i trzeba tylko jakoś na spokojnie znaleźć na to wszystko swój sposób. Pozwolić można sobie chyba na wszystko. Samochody jak najbardziej będą naszą opcją i będą naszym środkiem transportu. Dzisiaj niemalże każdy posiada samochód i nie zawsze będzie to droga inwestycja. Każdy na spokojnie w tym wszystkim może znaleźć swoje prawa i może znaleźć swoje opcje. Chyba na spokojnie jakoś można to zrozumieć. Wiele będzie od nas zależało i na wiele zawsze możemy sobie pozwolić. Każdy o tym wie i każdy jakoś na to wszystko znajdzie swoje rozwiązanie. Nie ma się czego obawiać i nie ma się czego przejmować. Ludzie bardzo dobrze o tym wszystkim będą wiedzieli. Z samochodów korzystamy każdego dnia jak tylko możemy i zawsze na spokojnie można w tym wszystkim znaleźć swój sposób. Nikt inny za nas nie zadecyduje. Wszystko to może być tylko i wyłącznie naszym prawem.

Comments are closed.